Trener wewnętrzny na czas zastępstwa wyniki naboru

  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział we Wrocławiu

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Departament Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław

  • Województwo

dolnośląskie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce obsługującą miliony ubezpieczonych! I jednym z największych pracodawców! Połączmy siły! Wesprzyj nas swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju w dziedzinie prowadzenia szkoleń. Możesz zyskać zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz współpracować z doświadczonymi fachowcami, oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, pracę w przyjaznej atmosferze oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych na terenie całej Polski (w formule stacjonarnej oraz zdalnej w zależności od potrzeb)
  • przygotowanie programów i materiałów do szkoleń wewnętrznych
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu analizy potrzeb szkoleniowych
  • uczestnictwo w ewaluacji przeprowadzonych szkoleń wewnętrznych
  • Wymagania

Wymagania Niezbędne

  • niezbędne wykształcenie wyższe
  • minimum 3 lata pracy w prowadzeniu szkoleń i/lub w obszarze merytorycznym
  • minimum 3 lata stażu

Mile Widziane

  • wykształcenie wyższe (psychologia, train the trainer, socjologia, ZZL, pedagogika, prawo, ubezpieczenia)

Wymagania Dodatkowe

  • znajomość metodyki nauczania dorosłych
  • znajomość technik prowadzenia wystąpień publicznych
  • umiejętność i doświadczenie w tworzeniu programów szkoleń oraz materiałów szkoleniowych
  • biegła znajomość obsługi systemu MS Power Point oraz MS Word
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • innowacyjność
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • umiejętność komunikacji
  • umiejętność współpracy
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój

Wymagane Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
  • skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
  • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia